V pátek 17. listopadu se u chodovských hasičů aktivovaly všechny technologické prvky vyhlašující poplach celé zásahové jednotce. V dopoledních hodinách byl nahlášen požár střechy průmyslového objektu ve Vintířovské ulici. Jednalo se o prověřovací cvičení hasičských jednotek ve druhém stupni poplachu dle požárního poplachového plánu a dokumentace zdolávání požáru. Cvičení se zúčastnilo celkem deset hasičských jednotek, které měli za úkol záchranu osob zevnitř haly a také hašení požáru střešní konstrukce, ale i dalších částí objektu. Naše jednotka byla na místě samozřejmě jako první a proto byla nasazena na úseku pátrání a záchrany. Celé cvičení se uskutečnilo díky vstřícnému přístupu a dobré spolupráci zástupci vedení společnosti SKF.

 

Zasahující:

JSDH Chodov – CAS 20 T815 TERRNo1, CAS 24 T815 TERRNo1

HZS KVK stanice Sokolov – CAS 20 Scania, CAS 30 T815-7, AZ 37 Iveco, VEA Toyota Hilux

HZS KVK stanice CHZ – AP 30 Renault Midlum

HZS KVK stanice Karlovy Vary – CAS 30 T815-7, VEA Ford

JSDH Vintířov – CAS 30 Scania

JSDH Loket – CAS 20 Renault Midlum

JSDH Nová Role – CAS 20 Renault Midlum

JSDH Březová – CAS 20 T815 TERRNo1

JSDH Horní Slavkov – CAS 20 T815 TERRNo1

JSDH Nejdek – CAS 15 MAN

UO Sokolov – VEA Škoda Yeti, OA Hyundai ix35