V úterý 21. srpna v čase 13:07 hodin vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu dopravní nehody dvou osobních vozidel v katastru Chodova, části Stará Chodovská vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T T815. Druhou jednotkou, která vyjela k nehodě byla jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Scania. Po příjezdu na místo je potvrzeno, že došlo k nehodě osobních vozidel v křižovatce silnic 222 a 1812. Všechny zúčastněné osoby, pět dospělých a tři děti, byly mimo havarovaná vozidla. U všech byla provedena kontrola zdravotního stavu, bez zjevných zranění. Provádíme zabezpečení místa nehody, protipožární opatření. Na místě spolupracujeme s policií ČR a městskou policií Chodov. Po zdokumentování nehody byl proveden úklid komunikace pomocí sorbentu a jednotka se vrací zpět na základnu.

V pátek 10. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu dvou osobních vozidel v části obce Loučky, která patří pod Nové Sedlo. K zásahu vysílá operační středisko dvě jednotky předurčené na dopravní nehody s vysláním ještě jedné profesionální jednotky.  K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 12:41 hodin. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že došlo k nehodě dvou osobních vozidel, kdy v jednom vozidle zůstala zraněná osoba, která se nemůže sama dostat ven z vozidla.

Ve středu 8. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené k řešení dopravních nehod. K zásahu, kdy byla ohlášena dopravní nehoda se zraněním na silnici z Vintířova na Lomnici, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 07:07 hodin. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu je zjištěno, že došlo k nehodě osobního automobilu a cyklisty. Na místě zasahuje již jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov, hlídka městské policie Chodov, hlídka Policie ČR a posádka Zdravotnické záchranné služby. Provoz na pozemní komunikaci byl řízen policií a naše jednotka byla následně odeslána zpět na základnu.

V pátek 27. července vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu osobního a nákladního vozidla. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 19:16 hodin. Po příjezdu na místo do katastru obce Vintířov a provedeném průzkumu, je potvrzeno, že došlo k nehodě nákladního vozidla a osobního vozidla na silnici mezi Vintířovem a Novým Sedlem. Na místě již zasahovala jednotka Vintířov a hlídky policie ČR a městské policie z Chodova. Na místo se dostavuje následně jednotka HZS ze Sokolova. Provádíme všechna opatření při řešení dopravních nehod. Při nehodě nedošlo k žádnému zranění osob, ale došlo k úniku provozních kapalin z osobního vozidla.

V úterý 26. června ráno vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu s vyproštěním na silnici mezi Vintířovem a Lomnicí. K zásahu součastně vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a my vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu je potvrzeno, že došlo k nehodě osobního vozidla s motocyklem. Vyproštění není potřeba, ale pro zraněného motocyklistu povolala Zdravotnická záchranná služba vrtulník Letecké záchranné služby. Zajišťujeme místo nehody, provádíme protipožární opatření a připravujeme místo pro přistání vrtulníku přímo v místě nehody, ale nakonec je určeno vhodnější místo pro přistání vrtulníku LZS. Tím je stálý heliport v uzavřeném areálu Báňské záchranné služby, který se nachází blízkosti místa nehody a není nutno nijak zajišťovat místo proti vstupu osob ani navádět vrtulník na přistání. Po předání zraněné osoby posádce záchranného vrtulníku, jsme velitelem zásahu odesláni zpět na základnu.

V neděli 27. května v čase 16:23 hodin vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu na dálnici D6. K nehodě osobního vozidla s přívěsem přepravující koně jsme vyjeli CAS 20/3400/210-S2T Tatra 815 TERRNo1. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov. Při nehodě se nikdo nezranil, koně byly v době příjezdů hasičů mimo převrácený přívěs, podle chovatelů byly v pořádku. Hasiči asistovali při vyproštění přívěsu, který zasahoval do jednoho jízdního pruhu. Provoz na dálnici D6 zcela zastavený během vyprošťování a překládání koní do náhradního přívěsu. Fotografie z místa nehody na webu zde.