V pátek 12. listopadu vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla a motocyklu společně s jednotkou Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. K zásahu mezi Novou Rolí a Božičany vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 22:18 hodin. Po příjezdu na místo potvrzujeme na operační středisko náraz motocyklu do osobního vozidla. Provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, kontrolu zdravotního stavu osob a osvětlení místa zásahu.

Ve středu 10. listopadu odpoledne, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení silničních dopravních nehod. K nehodě dvou osobních vozidel v karlovarské městské části Počerny na křižovatce „U vysílačky“, vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA. V čase 15:22 hodin přijíždíme na místo, kde již zasahuje jednotka karlovarských profesionálních hasičů a hlídka Policie ČR.

V pátek 5. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. Dle výjezdového lístku vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA k nehodě osobního vozidla do Louček. Zároveň k nehodě vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. K zásahu jsme vyjeli v čase 15:27 hodin. Během jízdy k místu nehody nás operační středisko informuje, že došlo ke zpřesnění adresy místa nehody. Nově míříme na dálnici D6 ve směru na Karlovy Vary.

Ve čtvrtek 14. října večer vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje k druhému našemu zásahu toho dne. K zásahu k řešení dopravní nehody na dálnici D6 vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 19:23 hodin. Současně k nehodě osobního vozidla vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Po příjezdu na místo nehody, je zjištěno, že došlo k nehodě osobního vozidla, kdy havarované vozidlo zůstalo u středových svodidel a nehodou došlo k znečištění dálnice. Plníme úkoly stanovené velitelem zásahu a po hodině činnosti odjíždíme zpět na základnu.

V neděli 26. září vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naši jednotku a jednotce Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary na dopravní nehodu se zraněním osob. K zásahu do Božičan vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 14:06 hodin. Na místo zásahu přijíždíme jako první a zjišťujeme, že došlo k nehodě motocyklu, při které se zranili dvě osoby. Poskytujeme předlékařskou první pomoc a provádíme protipožární zajištění.

V sobotu 25. září, na stejném místě jako předešlý den, se v Mírové stala opět dopravní nehoda. Na tísňovou linku byla ohlášena nehoda dvou osobních vozidel se zraněním osob. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro naši jednotku a jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 14:12 hodin. Po příjezdu na místo nehody na křižovatce směrem na Jimlíkov, provádíme průzkum, zajištění místa nehody, protipožární opatření, předlékařskou první pomoc, usměrňování provozu na komunikaci.

V pátek 24. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě předurčené jednotky na řešení dopravních nehod. K nehodě tří osobních vozidel se zraněním osob v Mírové vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Chodov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 15:55 hodin. Po příjezdu na místo nehody na křižovatce směrem na Jimlíkov, kde již zasahuje hlídka Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba, provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření a spolupracujeme při ošetřování zraněných osob. Na místo se dostavuje jednotka profesionálních hasičů z Karlových Varů. Zpět na základnu se vracíme krátce před půl šestou odpolední.

V úterý 21. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro předurčené jednotky na řešení dopravních nehod na dálnici D6. Na tísňovou linku byla ohlášena dopravní nehoda osobního vozidla, které skončilo mimo vozovku na střeše a uvnitř se má nacházet těhotná žena a dvě malé děti. K zásahu vyjíždí jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov a naše jednotka. My vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 14:22 hodin.

Ve čtvrtek 26. srpna ráno, v době výjezdu k požáru do Karlových Varů, je naše cisternová automobilová stříkačka CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 odvolána k dopravní nehodě v ulici Poděbradova. Na místě zásahu jsme ihned a provádíme průzkum. Je zjištěno, že došlo ke střetu nákladního vozidla a chodce. Chodech se nacházel pod vozidlem a měl devastující zranění neslučitelná se životem. Na místo se dostavuje Zdravotnická záchranná služba, Policie ČR a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov s CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Lékař potvrzuje úmrtí osoby, na místo se dostavují příslušníci SKPV Policie ČR a koroner ZZS. Členové naší jednotky provádí zajištění místa nehody, instalují nehodovou stěnu se zakrytím pohledů z blízkých panelových domů a také poskytují krizovou intervenční péči.

Okolnosti dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování Policie ČR.

V pondělí 23. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod na pozemních komunikacích. K nehodě osobního automobilu v katastru Dolní Nivy Horní Rozmyšl, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:08 hodin. K zásahu vyjíždí zároveň jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální hasičské stanice Sokolov. Po příjezdu na místo, kde již zasahují sokolovští profesionální hasiči a Policie ČR, plníme pokyny velitele zásahu.

V pondělí 2. srpna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky hasičů na dopravní nehodu se zraněním osob. K nehodě osobního vozidla v katastru obce Tatrovice vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 11:18 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že došlo k čelnímu nárazu osobního vozidla a dvě zraněné osoby jsou mimo vozidlo. Na místě již zasahuje hlídka Policie ČR, která poskytuje první pomoc. Zajišťujeme místo nehody, provádíme protipožární opatření a zároveň provádíme předlékařskou první pomoc zraněným osobám. Řidič, ač zraněný, byl agresivní zřejmě pod vlivem zakázaných látek a musela ho uklidnit policejní hlídka. Po příjezdu sokolovských hasičů přebírá jejich velitel velení u zásahu a my plníme příkazy velitele zásahu. Následně předáváme zraněné osoby do péče Zdravotnické záchranné služby.