Ve středu 7. listopadu večer vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce ten den podruhé. V čase 19:22 hodin vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů za Vřesovou směrem na Tatrovice. Po příjezdu na místo události, kde již zasahuje hlídka Policie ČR, potvrzuje velitel zásahu na operační středisko, že v místě je poškozeno několik sloupů telefonního vedení, které brání provozu na pozemní komunikaci. Velitel hasičů na místě spolupracuje s příslušníky policie a operační středisko IZS řeší událost v součinnosti s hlavním celorepublikovým dispečinkem majitele telefonního vedení. Dalším šetřením policie je zjištěno, že k poškození došlo vlivem jízdy nákladního vozidla. Během tohoto zásahu jsme operačním střediskem odvoláni k jinému zásahu v Chodově. Na místo události za Vřesovou, které bylo překlasifikováno na dopravní nehodu uvolnění komunikace, se vracíme po skončení zásahu v Chodově.

V úterý 30. října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na dopravní nehodu v Chodově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 17:02 hodin. Zároveň na místo míří jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania. Po příjezdu na místo, kde jsou již hlídky Policie ČR a Městské policie Chodov, je proveden průzkum. Došlo k nehodě osobního vozidla, kdy nebyl nikdo zraněn. Provádíme protipožární opatření, úklid následků po dopravní nehodě a ve spolupráci s policií také usměrňování provozu na pozemní komunikaci.

Ve středu 10. října při jízdě od zásahu v Loučkách, zastavujeme u další dopravní nehody a tentokrát v Novém Sedle na výjezdu směrem na Chodov. Zásah zahajujeme v 17:15 hodin. Na krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje je nahlášeno, že došlo dopravní nehodě osobního vozidla, které najelo na dělící ostrůvek kruhové křižovatky. Osoby z vozidla jsou nezraněny a z vozidla unikají provozní náplně. Provádíme zabezpečení místa nehody, protipožární opatření, zajištění unikajících látek z vozidla a usměrňujeme provoz na pozemní komunikaci v místě nehody. Při zásahu spolupracujeme s Policií ČR a odtahovou službou. Na základnu se vracíme krátce po šesté hodině odpolední.

Ve středu 10. října odpoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na dopravní nehodu s únikem plynu. K nehodě osobního vozidla součastně s hlášeným únikem plynu v Novém Sedle Loučkách vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 15:39 hodin. Na místo události současně míří také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu je zjištěno, že došlo k nehodě osobního vozidla, která narazilo do zaparkovaného vozidla, následně do rodinného domu a plynového domečku.

V neděli 7. října je na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje nahlášena dopravní nehoda s vyproštěním v katastru Chodova, v části Stará Chodovská. K nehodě osobního vozidla u křižovatky silnic číslo 222 a 1812 vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 04:56 hodin. Zároveň k místu nehody míří jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, Policie ČR, Městská policie Chodov a Zdravotnická záchranná služba.  Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu, potvrzuje velitel zásahu na operační středisko, dopravní nehodu jednoho osobního vozidla mimo komunikaci a oznamuje zahájení vyprošťování zraněné osoby. Současně je zraněné osobě poskytnuta předlékařská první pomoc.

Ve středu 3. října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na dopravní nehodu v Chodově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 16:16 hodin. Jízda na místo zásahu netrvala dlouho, protože k nehodě došlo na mostě přímo před hasičskou zbrojnicí. Na místo nehody dvou osobních vozidel zároveň míří jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov, Policie ČR, Městská policie Chodov a Zdravotnická záchranná služba. Naše jednotka provádí zajištění místa nehody, protipožární opatření, předlékařskou první pomoc. V průběhu zásahu, kdy jsou již na místě všechny povolané složky IZS, je nahlášena další mimořádná událost. Jsme tedy odesláni velitelem zásahu k novému zásahu do ulice Husova.