V sobotu 19. září byl čtvrt hodiny po 23 hodině, vyhlášen poplach zásahové jednotce na dopravní nehodu s vyproštěním do ulice Vintířovská. Zásahová cisterna CAS 24 T815 vyjíždí k zásahu, ke kterému jsou také vysláni profesionální hasiči z HZS Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s technickým automobilem TA4 T815, záchranná služba ÚZZS Karlovarského kraje ze střediska Sokolov a hlídky městské policie a oddělení PČR z Chodova. Po příjezdu naší jednotky na místo zásahu je zjištěno, že havarované osobní vozidlo mimo pozemní komunikaci a pod ním je zraněná osoba. Zraněného řidiče ošetřuje ZZS a policie uzavírá místo nehody. Chodovská jednotka provádí vyprošťování zraněné osoby ve spolupráci s ZZS a jednotkou ze Sokolova, která se mezitím dostavila na místo, zajištění místa nehody, odpojení akumulátoru a osvětlování místa nehody. Dále hasiči provádějí prohledávání okolí místa události, jelikož nabylo zřejmé, jestli není v blízkosti ještě další zraněná osoba. To se naštěstí průzkumem nepotvrdilo. Jednotka HZS ze Sokolova odjíždí na svoji základnu a naši hasiči provádějí osvětlování pro vyšetření nehody policií ČR. Po půl druhé ranní se i chodovská jednotka dostává zpět na zbrojnici, kdy je po ošetření požitého materiálu doplnění pohonným hmot do agregátů, zásah ukončen.