Ve čtvrtek 26. srpna ráno, v době výjezdu k požáru do Karlových Varů, je naše cisternová automobilová stříkačka CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 odvolána k dopravní nehodě v ulici Poděbradova. Na místě zásahu jsme ihned a provádíme průzkum. Je zjištěno, že došlo ke střetu nákladního vozidla a chodce. Chodech se nacházel pod vozidlem a měl devastující zranění neslučitelná se životem. Na místo se dostavuje Zdravotnická záchranná služba, Policie ČR a jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov s CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Lékař potvrzuje úmrtí osoby, na místo se dostavují příslušníci SKPV Policie ČR a koroner ZZS. Členové naší jednotky provádí zajištění místa nehody, instalují nehodovou stěnu se zakrytím pohledů z blízkých panelových domů a také poskytují krizovou intervenční péči.

Okolnosti dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování Policie ČR.