V pátek 20. září jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení do ulice U Koupaliště. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 09:12 hodin. Výjezd byl okamžitý, protože v té době probíhalo školení jednotky. Byt byl za přítomnosti policie otevřen technickými prostředky z výbavy jednotky.

V pondělí 17. září jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informační střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár výškové budovy do ulice Budovatelů. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 a automobilovým žebříkem AZ 30 v čase 18:23 hodin. Na místo vyjeli také jednotky HZS Sokolov s CAS 20 Scania a AZ 30 Iveco, jednotka HZS stanice CHZ Sokolov s CAS 24 Scania, jednotka HZS stanice Karlovy Vary s CAS 20 Scania a jednotka SDH Vintířov s CAS 30 Scania. Průzkumem zjištěno, že se nejedná o požár, ale špatně aplikovaný deratizační prostředek, kdy kouř z dýmovnice se dostal mimo byt. Několik osob muselo být zkontrolováno a ošetřeno na místě zdravotnickou záchrannou službou.

V úterý 11. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K události vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 v čase 17:30 hodin jízdou od jiného zásahu také technického charakteru. Po příjezdu na místo, kde nás očekává hlídka městské policie a majitel bytu, jsou zjišťovány všechny důležité dostupné informace. V bytě se má nacházet osoba, která je v léčení a neotevírá. Na místo se dostavuje hlídka Policie ČR. Do bytu vstupují policisté společně se strážníky přes otevřené okno po žebříku a zároveň naše jednotka provádí na pokyn policie násilné otevření vstupních dveří. V bytě je nalezena dezorientovaná osoba. Velitel zásahu povolává prostřednictvím operačního střediska hasičů na místo Zdravotnickou záchrannou službu. Po příjezdu zdravotníků, předáváme osobu do jejich péče a vracíme se na základnu.

V sobotu 8. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce ještě jednou. Krátce před půl druhou odpolední vyjíždíme na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T. Po příjezdu na místo, kde nás očekává hlídka Policie ČR společně s příbuznou majitele bytu, zjišťujeme dostupné informace o majiteli bytu a také o technickém provedení vstupních dveří a oken bytu. Po nouzovém otevření dveří je uvnitř bytu nalezena mrtvá osoba. Místo zásahu je předáno policii a naše jednotka se vrací zpět na základnu.

V sobotu 8. září vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, záchranu zvířat. K zásahu záchrany koně v Jenišově vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 09:40 hodin. Po příjezdu na místo, kde již zasahuje jednotka profesionálních hasičů z Karlových Varů společně s veterinárním lékařem a ošetřovateli s majitelem, plníme pokyny velitele zásahu. Po aplikování potřebných léčiv ulehlého a vyčerpaného koně, bylo učiněno mnoho pokusů o jeho vyzvednutí. Půl hodiny před polední dvanáctou hodinou jsme odesláni velitelem zásahu zpět na základnu. Koně se bohužel nepodařilo zachránit.

Ve čtvrtek 6. září vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje k druhému zásahu v čase 17:35 hodin. Opět je to na technickou pomoc, ale tentokrát na otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Smetanova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo je zjištěno, že uživatel bytu neotevírá, a i když před chvilkou komunikoval, tak se již neozývá. Na příkaz velitele zásahu je provedeno nouzové otevření bytu. Do bytu vstupuje Policie ČR následována hasiči. V bytě je nalezena zraněná osoba, které do příjezdu Zdravotnické záchranné služby poskytujeme předlékařskou první pomoc. Po příjezdu zdravotnických záchranářů, předáváme osobu do jejich péče a vracíme se na základnu.