Ve středu 16. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K zásahu v ulici Husova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 12:51 hodin.  Po příjezdu a provedeném průzkumu je potvrzen únik vody z bytu ve vyšším podlaží. Je provedeno uzavření hlavního přívodu vody v příslušném rozvodu v domě. Policii se daří kontaktovat majitele uvedeného bytu a po jeho příjezdu je zjištěno, že došlo k havárii v bytě. Byl proveden průzkum v prostorách pod havárií a obyvatelům bylo doporučeno odpojení elektrických rozvodů ve vytopených bytech a následná revize.

V úterý 15. ledna, při našem návratu od požáru v Tašovicích, jsme vysláni Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na nouzové otevření bytu při nebezpečí z prodlení. K zásahu v Chodově vysílá operační středisko HZS také jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Sokolov. Po příjezdu na místo v ulici Revoluční, zjišťujeme informace od Policie ČR a oznamovatele, provádíme průzkum ke zjištění nejvhodnějšího místa pro rychlý vstup do bytu, kde se zjevně nachází zraněná osoba. Provádíme násilný vstup přes dveře, nacházíme zraněnou osobu, které poskytujeme předlékařskou první pomoc. Po příjezdu zdravotnických záchranářů předáváme zraněnou osobu do jejich péče.

V pondělí 14. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce ještě jednou na technickou pomoc. Tentokrát na otevření uzavřených prostor v ulici Jiráskova při podezření na ohrožení života osoby v bytě. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 18:49 hodin. Po příjezdu na místo jsou od Policie ČR zjišťovány všechny informace. Je připraveno nářadí na nouzové otevírání dveří a velitel zároveň žádá operační středisko HZS o vyslání automobilového žebříku. Po příjezdu výškové techniky ze stanice Karlovy Vary, je proveden průzkum přes částečné otevřené okno bytu ze záchranného koše automobilového žebříku. Když se zasahující hasiči přiblížily k oknu, nájemnice okno zabouchla a křičela, že hasiče a policii do bytu nikdy nepustí. Bylo tedy zjevné, že osoba v bytě je při životě a není nutno otevírat byt. Všechny složky integrovaného záchranného systému se vrací na základny.

V pondělí 14. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění stromu na silnici z Božičan na Smolné Pece. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 11:52 hodin. Popadané stromy jsou odstraňovány na dvou místech.

V neděli 13. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, záchranu osob ze zaseknutého výtahu. K zásahu do ulice Poděbradova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 04:32 hodin.

V sobotu 12. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, odstranění stromu. Na tísňovou linku 112 byl nahlášen padlý strom na silnici mezi Dolními Nivami a Boučím. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 03:49 hodin. Stejně jako na většině území karlovarského kraje jsou stromy zatěžkány sněhem a během noci na sobotu se začalo oteplovat, kdy teplota oproti pátku vystoupala nad nulu a do toho pod 500 metrech nadmořské výšky začal přecházet sníh v déšť. Po příjezdu na místo, provádíme zabezpečení místa zásahu vhodným ustavením zásahové cisterny. Následovalo odstraňování stromu, který padl na komunikaci druhé třídy pomocí technických prostředků ve výbavě cisternové automobilové stříkačky.