V pátek 10. dubna ráno vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku podruhé. K nahlášenému úniku plynu v panelovém domě v ulici ČSA jsme vyjeli cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 08:20 hodin. Na místě zásahu provádíme průzkum s měřením koncentrací, které mohou být nebezpečné. Oznamovatelka provedla před příjezdem jednotky otevření všech chodbových oken a vstupních dveří a přirozené odvětrání společných prostor domu ke snížení bezprostředního nebezpečí. Dle oznamovatelky byl zápach plynu silně cítit od 4. patra výše. Na místo se dostavuje také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a pracovník plynárenské pohotovostní služby. Probíhá průzkum s měřením všech prostor v domě. Nikde již přítomnost zemního plynu nebyla naměřena. Jednotky se vrací na základnu a operační středisko událost překlasifikovalo na technickou pomoc, monitoring.