V sobotu 2. října vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS. K zásahu zajištění místa pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 22:36 hodin. Velitel naší jednotky, po spolupráci s operačním střediskem hasičů vyhodnotil jako nejbezpečnější místo pro přistání vrtulníku letecké záchranné služby, fotbalové hřiště v Tyršově ulici. Po příletu vrtulníku pomáháme s transportem zraněné osoby na palubu.

V rámci zásahu jsme spolupracovali s Policií ČR, Městskou policií Chodov, Zdravotnickou záchrannou službou Karlovarského kraje a Leteckou záchrannou službou Plzeň-Líně.