K dalšímu zásahu ve středu 8. srpna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje v čase 12:04 hodin. Je ohlášen požár trávy u železničního svršku nedaleko železničního přejezdu P10274. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3200/400-S2Z. Po příjezdu na místo, kde již zasahují jednotky SDH Vintířov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Scania a jednotka HZS podniku Sokolovská uhelná s  cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815-7, je průzkumem zjištěno, že se jedná o požár malého rozsahu a síly a prostředky na místě dostačují k provedení likvidace požáru. Velitel podává informace na operační středisko a uhašení požáru se všechny jednotky vrací zpět na základnu.