V úterý 21. srpna, krátce po návratu od zásahu dopravní nehody, jsme vysláni Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na požár travního porostu v jihozápadním okraji města. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24/3200/400-S2Z T815. Součastně k nehodě vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30/9000/540-S3VH T815-7. Po příjezdu je proveden průzkum, kterým byl zjištěn požár trávy a náletových dřevin v lesíku. Požár byl za pomoci jednoho útočného proudu „C“ lokalizován a následně likvidován. Na místo se dostavil zástupce vedení města Chodov, které je majitelem pozemku. Požár se obešel beze škod.