V neděli 27. června vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro všechny jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár v karlovarské městské části Stará Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 23:20 hodin. Na místo události vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Role a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Tašovice. Během jízdy se vybavujeme osobními prostředky pro zásahy při požárech a sledujeme provoz na určeném radiokanále mobilní radiostanice. Nejsme ani v polovině cesty do Karlových Varů a operační středisko nám sděluje, že na místě nejsme potřeba a máme se vrátit zpět na základnu. Jednalo se o planý poplach.