V neděli 1. srpna večer, vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro několik hasičských jednotek na ohlášený požár ve výškové budově v ulici Waldertova v Karlových varech. Naše jednotka vyjíždí k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 21:06 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Ostrov a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Hájek. Po příjezdu na místo dostáváme úkoly od velitele zásahu. Provádíme odvětrávání vnitřních prostor pomocí přetlakového ventilátoru. Po splnění úkolu se vracíme na základnu. Jednalo se o pálení textilu a papírů ve vaně koupelny jednoho z bytů.