V sobotu 4. září vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky ve druhém stupni poplachu na požár skládky komunálního odpadu Činov na Karlovarsku. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 16:57 hodin. Po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahuje několik jednotek hasičů, jsme ponecháni velitelem zásahu v záloze na místě a jsme připraveni na střídání na určených úsecích. Po provedení lokalizace jsme odesláni velitelem zásahu zpět na základnu.

Jednotky PO:

Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary

Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov

Vojenská hasičská jednotka Hradiště

Sbor dobrovolných hasičů Stružná

Sbor dobrovolných hasičů Bochov

Sbor dobrovolných hasičů Ostrov

Sbor dobrovolných hasičů Verušičky

Sbor dobrovolných hasičů Stanovice

Sbor dobrovolných hasičů Březová (KV)

Sbor dobrovolných hasičů Žlutice

Sbor dobrovolných hasičů Chodov