Dnes jsme společně se strážníky městské policie, rozváželi do poštovních schránek seniorům věkové kategorie nad 80 let, zdravotnické třívrstvé ústenky (roušky), které město Chodov obdrželo přes ORP cestou HZS ze zásob Stání správy hmotných rezerv. Ochrannou pomůcku dostanou v průběhu víkendu zhruba čtyři stovky nejstarších obyvatel města do svých poštovních schránek.

Distribuční akce bude pokračovat v pondělí, kdy si roušku může vyzvednout každý, kdo ji bude potřebovat. Chodov proto připravil celkem tři distribuční místa, a to v pokladně kina v Kulturním a společenském středisku, poliklinice a městské knihovně. Výdej bude probíhat od pondělí 15. února od 10 do 13 hodin do vyčerpání zásob.

Město má zatím k dispozici 30 000 kusů roušek a zájemce žádá, aby byli ohleduplní a nechodili si pro roušky opakovaně.