V první polovině října k nám do Chodova zavítali v rámci kondičních jízd hasiči z JSDH Loket. Naši kamarádi přijeli na návštěvu s vozidlem, které nově slouží v loketské zásahové jednotce. Jedná se o terénní automobil Mitsubishi Pajero 3,2 DiD zařazené do hasičské kategorie Velitelský automobil VEA-L2. Toto vozidlo nahradí ve výjezdu loketských hasičů letitý velitelský automobil Lada Niva. Vozidlo bylo předáno místním hasičům městem Loket po převedení od jedné z městských společností a to Loketských městských lesů. Po provedení přestavby na hasičský zásahový automobil a předání hasičům, jsou prováděny seznamovací a výcvikové jízdy před ostrým zařazením do výjezdu. Už se těšíme, až kamarádi z Lokte přivezou na ukázku také novou cisternovou automobilovou stříkačku, kterou město Loket chce v blízkém budoucnu zmodernizovat automobilový park loketských hasičů, ke zvýšení požárního zabezpečení obyvatel města Loket.