Ve čtvrtek 1. června vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár lesa v katastru obce Černava, část obce Rájec. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a čtyřkolkou UTV v čase 19:02 hodin. Po příjezdu na seřadiště techniky na okraji Smolnické výsypky je prováděn průzkum a to především s využitím naší čtyřkolky. Postupně se dostavují na seřadiště všechny povolané jednotky. Najít požár v lese bylo náročné. Po nalezení požáru je zjištěno, že hoří lesní hrabanka a popadané stromy na špatně přístupném místě. K požáru jsou v první fázi přepraveni určení hasiči a základní hasební prostředky včetně plovoucího čerpadla, jelikož se nedaleko požářiště nacházel malý rybníček.

V úterý 30. května vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár dřevěné technické stavby. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 17:49 hodin. Na místě provádíme hašení pomocí útočného proudu "C".

Ve čtvrtek 25. května vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár pásového dopravníku v lokalitě velkolomu Jiří. K zásahu vyjela jednotka HZS podniku Sokolovská uhelná, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, jednotka SDH Vintířov a jednotka SDH Chodov. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 18:54 hodin. 

Po příjezdu na určené seřadiště, jsme velitelem zásahu ponecháni v bezpečnostní záloze a po provedení lokalizace a rozhodnutí velitele zásahu se vracíme zpět na základnu. Požár zlikvidovali jednotky, které se na místo dostavili před námi. 

V úterý 23. května vyhlašuje Krajské operační a informační středisko hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na ohlášený požár v přírodním prostředí v ulici Lesní. K zásahu vyjíždí jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra" a naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že se jedná o vypalování kabelů na malém prostoru. velitel zásahu informuje operační středisko a odvolává karlovarskou jednotku zpět na základnu. Po uhašení si místo požáru přebírají příslušníci Policie ČR k dalšímu šetření.

V pondělí 22. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři hasičská družstva ohlášený požár na ubytovně v karlovarské městské části Dvory. K zásahu vyjíždíme s cisternovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 19:16 hodin. Po příjezdu na místo, kde již zasahují dvě družstva karlovarských profesionálních hasičů s další posilovou technikou, jsme ponecháni v záloze a následně odesláni zpět na základnu. Typ události byl operačním střediskem překlasifikován na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. Jednalo se o žhnutí elektroinstalace.

V pondělí 22. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na požár rodinného domu v karlovarské městské části Počerny. K zásahu vyjíždíme s cisternovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 13:40 hodin. Jízdu na místo zásahu komplikuje odpolední provoz na pozemní komunikaci. Po příjezdu na místo je prováděn vnější průzkum. Je vidět silné zakouření uvnitř domu. Na příkaz velitele zásahu je proveden násilný vstup do domu přes okno a je prováděn průzkum uvnitř domu v dýchacích přístrojích. Průzkumná skupina nenašla v domě žádné osoby a další skupina nalezla ohnisko požáru. Hašení požáru bylo prováděno s velkou opatrností, vzhledem k vybavení domu solárními panely a bateriovým systémem. 

V pondělí 22. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky hasičů určené v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár autobusu na autobusovém nádraží Dolu Jiří ve Vintířově. Na místo požáru vyjíždí jednotka HZS podniku Sokolovská uhelná, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka SDH Vintířov a naše jednotka. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 11:00 hodin. Jako první je na místě posádka jednotky SUAS, která oznamuje na operační středisko, že se jedná o požár motorové části nákladního vozidla a požár je lokalizovaný před příjezdem hasičů pomocí ručních hasicích přístrojů. Operační středisko hasičů odvolává naši jednotku zpět na základnu.

V neděli 21. května vyjíždíme na příkaz vyhlásilo Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár travního porostu na Smolnickém kopci v Chodově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 14:23 hodin. Po příjezdu na místo zásahu je průzkumem zjištěn rozsah požáru, na operační středisko ohlášeno že typ a místo souhlasí a síly a prostředky jsou dostačující. Požár likvidujeme pomocí jednoho útočného proudu "C".

Ve čtvrtek 18. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro pět jednotek na požár travního porostu v areálu společnosti v Božičanech. K zásahu vyjíždíme s cisternovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 15:58 hodin. Na místě zasahujeme společně s jednotkou HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy vary, jednotkou SDH Nová Role, Jednotkou SDH Nejdek a jednotkou SDH Vintířov. Požár se daří brzo lokalizovat a po provedení likvidace se po hodině od výjezdu vracíme zpět na základnu.

V úterý 16. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach pro tři jednotky hasičů na požár kolového nakladače v katastru obce Božičany. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 16:03 hodin. Na místě provádíme společně s jednotkou HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a jednotkou SDH Nová Role likvidaci požáru malého nakladače. 

V úterý 2. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár odpadkového koše. K zásahu do ulice Dvořákova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 19:13 hodin. Po příjezdu na místo zjišťujeme, že se na místě již nachází hlídka Městské policie  Chodov a hlídka PČR, které provedla hašení odpadkového koše pomocí ručního hasícího přístroje. Odpadkový koš, byl požárem zcela zničen. Hasičská jednotka provedla kontrolu požářiště termokamerou a dohašení požáru čtyřiceti litry vody s využitím plechového kbelíku.