Ve středu 27. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na ohlášený únik plynu v panelovém domě v Chodově. K zásahu do ulice Boženy Němcové vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 22:57 hodin. K zásahu vyjíždí také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka SDH Vintířov. Na místě spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a hlídkou Městské policie Chodov. Průzkum ukázal, že v domě docházelo k úniku plynu v prostoru technologických stoupacích rozvodů. Ještě před příjezdem hasičů na místo, došlo ke vznícení plynu a požáru, který byl uhašen poškozeným rozvodem vody. Hasiči provedli odvětrávání všech zasažených prostor a kontrolu bytů pod požárem i nad požárem, kontrolu obyvatel. Na místě dále pracovali vyšetřovatelé HZS a vyšetřovatelé Policie ČR. Při této události nebyl nikdo zraněn. Výraznou komplikací zásahu hasičů byly špatně zaparkovaná vozidla v celé ulici Boženy Němcové. V případě výjezdu výškové techniky do této ulice, se tato speciální technika na místo nedostane a případná záchrana osob by byla velice výrazně ztížena a prodloužena.

V pátek 22. března odpoledne vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky určené v prvním stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár bytu v karlovarské městské části Doubí. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 14:55 hodin. Poplach byl vyhlášen také jednotce HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, SDH Tašovice, SDH Březová (KV). Na místo vyjíždí vyšetřovatelé HZS Karlovarského kraje, Policie ČR. Na základě informací od první jednotky na místě a provedeném průzkumu, je naše jednotka odvolána zpět na základnu ještě při jízdě k místu události.

V sobotu 9. března ráno vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky určené ve druhém stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár ubytovny v karlovarské městské části Drahovice. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 07:28 hodin. K zásahu vyjíždí jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, HZS Karlovarského kraje stanice Ostrov, SDH Stará Role, SDH Tašovice, SDH Ostrov, SDH Hájek, vyšetřovatelé HZS Karlovarského kraje, řídící důstojník HZS Karlovarského kraje, Policie ČR a ZZS.

Po našem příjezdu jsme velitelem zásahu přiděleni k úseku karlovarské jednotky a plníme úkoly od velitele jednotky HZS Karlovy Vary. Po splnění všech stanovených úkolů, jsme velitelem zásahu odesláni zpět na základnu.

Jednalo se o požár ubytovny s evakuací osob.

V úterý 5. března vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár plastové popelnice do ulice Horní. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 02:00 hodin. Jednalo se o požár plastové popelnice na domovní komunální odpad, který jsme za použití jednoho vysokotlakého proudu zlikvidovali. Popelnice byla z větší části poškozená. 

V sobotu 24. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro pět jednotek hasičů na ohlášený požár bytu v Horním Slavkově . K zásahu vyjíždí jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka SDH Horní Slavkov, jednotka SDH Loket a chodovská jednotka. My vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:46 hodin. Při jízdě na místo požáru, jsme informováni operačním střediskem, že první jednotka provedla průzkum a zjistila, že se jedná o požár potravin. Naše jednotka je na základě informací velitele zásahu a rozhodnutí operačního důstojníka, odeslána zpět na základnu.

V úterý 20. února jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje na ohlášený požár budovy v katastru Nového Sedla. k zásahu operační středisko vyslalo jednotky stanovené v prvním stupni požárního poplachového plánu Karlovarského kraje. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:18 hodin. Po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahuje jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, zůstáváme krátce v záloze a následně jsme velitelem zásahu odesláni zpět na základnu. jednalo se o požár odpadu po vypalování kabeláže v opuštěné budově.

V úterý 13. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky stanovené v prvním stupni požárního poplachového plánu na základě nahlášeného požáru obytné budovy v Nové Roli. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:17 hodin. Na místě již zasahuje jednotka SDH Nová Role a hlídka Policie ČR. Dostáváme úkol od velitele zásahu provést průzkum určených prostor domu. Tento úkol plní chodovská průzkumná skupina vybavena dýchacími přístroji doplněné o vyváděcí masky a termokamerou. Na místo se dostavují další povolané jednotky včetně výškové techniky. Následně průzkum ukázal, že se jednalo o připálené potraviny při nedbalostním jednání obyvatel jednoho z bytů panelového domu.

V pátek 9. února v podvečer je na Telefonní centrum tísňového volání 112 ohlášen požár bytu v bytovém domě v Sokolově, kdy kouř z požáru je v celé budově. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje rozhodlo o vyslání sedmi jednotek včetně dvou kusů výškové techniky. Chodovská jednotka vyjela s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 18:53 hodin. Jako první je na místě požáru jednotka sokolovských hasičů, kteří provádějí rychlý průzkum v zakouřeném domě. Průzkum ukázal, že došlo k požáru při přípravě potravin v jednom z bytů. Na základě informací od velitele zásahu, jsou další povolané jednotky odvolány zpět na základny.

V neděli 4. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky podle požárního poplachového plánu na ohlášený požár v komínovém tělese. K zásahu do Louček, které jsou částí obce Nové Sedlo, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 18:33 hodin. Na místě zasahujeme společně s jednotkou HZS karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a jednotkou SDH Vintířov.

Ve čtvrtek 1. února ráno vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár bytu v panelovém domě v Lokti. Operační středisko vyhlásilo současně poplach jednotce HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotce HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a jednotce SDH Loket. Po příjezdu na místo zásahu dostáváme úkoly od velitele zásahu a provádíme průzkum bytů nad požářištěm. I když průzkum ukázal, že v jednom z bytů došlo k požáru při přípravě potravin, je vždy nutno provést průzkum a zkontrolovat byty nad, zda se zplodiny hoření nedostaly do jiných prostor. 

Krátce před pátou hodinou ráno v pátek 26. ledna byl na tísňovou linku TCTV 112 nahlášen požár bytu ve 4 nadzemním podlaží panelového domu v ulici U porcelánky v Chodově. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje okamžitě vyhlašuje poplach jednotkám určeným ve druhém stupni poplachu podle požárního poplachového plánu. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus. Na místo vyjíždí jednotky HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a centrální stanice Sokolov, jednotky SDH Vintířov, Loket, Březová (SO), Stará Role, Nová Role, řídící důstojníci HZS Karlovarského kraje, vyšetřovatelé požárů HZS Karlovarského kraje, ředitel územního odboru Sokolov HZS Karlovarského kraje, hlídka Městské policie Chodov, hlídka Policie ČR a posádka Zdravotnické záchranné služby. Celkem bylo z budovy evakuováno 22 osob z toho jedna osoba byla zraněna. Přistavený pro ně byl u domu evakuační autobus. Samotný požár se podařilo zlikvidovat během několika desítek minut, evakuovaní obyvatelé domu se po odvětrání mohli do svých bytů vrátit zhruba po jedné hodině. Příčina požáru a výše škody je v šetření.