Ve čtvrtek 24. listopadu dopoledne vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu do Jenišova vyjíždí dvě družstva profesionálních hasičů HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a naše jednotka. K nehodě osobního vozidla, které narazilo do plynového pomníčku, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:43 hodin. Na místo nehody se po krátkém čase dostavují hasiči z karlovarské stanice, provádějí zajištění místa nehody a další opatření. Na základě informací od velitele zásahu, je naše jednotka odvolána operačním střediskem zpět na základnu ještě během jízdy na místo zásahu.

V pátek 18. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky předurčené na řešení dopravních nehod na dálnici D6. K zásahu vyjíždí dvě družstva profesionálních hasičů HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a naše jednotka. My jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 07:55 hodin. Dopravní nehoda osobního vozidla se stala těsně před 136 kilometrem ve směru od Karlových Varů na Sokolov. Po našem příjezdu na místo, kde již zasahují všechny základní složky IZS, jsme ponecháni velitelem zásahu v záloze a následně odesláni zpět na základnu.

Ve středu 9 . listopadu vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod na pozemních komunikacích, na dopravní nehodu osobního vozidla se zraněním osob. K zásahu v katastru obce Božičany vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 08:51 hodin. Na místo zásahu dojíždíme společně s jednotkou HZS z centrální stanice Karlovy Vary. Na pokyn velitele zásahu provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, usměrňování provozu na komunikaci a následný úklid od částí havarovaného vozidla. Další činnosti prováděli hasiči z karlovarské jednotky. Na místě jsme spolupracovali s Policií ČR a Zdravotnickou záchrannou službou.

V sobotu 5. listopadu vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na dopravní nehodu osobního vozidla. Ke srážce osobního vozidla se zvěří, jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:09 hodin. Na místě je potvrzena prvotní informace. Řidička vozidla je nezraněna, došlo k úniku provozních kapalin z poškozeného vozidla a divoké prase srážku nepřežilo.

V pondělí 17. října se odpoledne na silničním průtahu Karlovými Vary stala dopravní nehoda. Podle prvních hlášení se mělo jednat o nehodu pěti až šesti aut. Z toho důvodu vyslalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na místo pět hasičských jednotek. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 14:30 hodin. Jako první na místě nehody byli karlovarští hasiči, kteří zjistili, že se jedná o dopravní nehodu dodávky, osobního auta a motorky. Z pěti vyslaných hasičských vozidel se na místo události ale dostaly pouze dvě. Ostatní zásahové vozy bohužel nedojely na místo kvůli tomu, že řidiči nedokázali vytvořit záchranářskou uličku.

V sobotu 1. října vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na dopravní nehodu osobního vozidla v Chodově. Operační středisko hasičů vyslalo na místo nehody dvě jednotky hasičů předurčené k řešení dopravních nehod. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 14:45 hodin. Na místě nehody v Karlovarské ulici provádíme protipožární opatření, zajištění vozidla, kontrolu zdravotního stavu řidiče a spolupracujeme s Policií ČR a Městskou policií. na místo se dostavuje jednotka HZS ze stanice Karlovy Vary. Po vyšetření nehody policií, provádíme úklid po dopravní nehodě a vracíme se na základnu.

V sobotu 20. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky na dopravní nehodu osobního vozidla se zraněním osob. K zásahu do Nového Sedla vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:49 hodin. Na místě jsme jako třetí a protože situace byla stabilizována, jsme odesláni velitelem zásahu zpět na základnu.

Ve středu 17. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K dopravní nehodě osobního vozidla, kdy hrozí pád ze srázu, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 11:25 hodin. K zásahu na silnici z Vřesové na Tatrovice vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov a hlídky Policie ČR. Po příjezdu na místo provádíme průzkum, zajištění místa nehody a zajištění havarovaného vozidla proti pohybu. Při nehodě nikdo nebyl zraněn. Na místo se dostavuje sokolovská jednotka a její velitel přebírá velení u zásahu. Policie ČR na místě řídí provoz na komunikaci a provádí vyšetření nehody. Po ukončení vyšetřování jsme velitelem zásahu odesláni zpět na základnu.

V úterý 16. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na dopravní nehodu s vyproštěním na dálnici D6. K zásahu nehody osobního vozidla na 140 kilometru dálnice směrem na Cheb, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 05:54 hodin. Po příjezdu na místo, kde již zasahují jednotky HZS Karlovy Vary, HZS Sokolov a HZS Chemické závody Sokolov, je zjištěno, že řidič je mimo vozidlo a vyproštění není již potřeba. Krátce jsme ponecháni v záloze na místě zásahu a následně jsme velitelem zásahu odesláni zpět na základnu.

Ve středu 10. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod na pozemních komunikacích. K zásahu do Mezirolí vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 09:57 hodin. K dopravní nehodě s vyproštěním vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Během jízdy na místo zásahu jsme informováni operačním střediskem, že situace na místě nehody je stabilizována a není potřeba naší pomoci. Jsme odvoláni zpět na základnu.

Ve středu 3. srpna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na dopravní nehodu osobního vozidla v katastru obce nová Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:47 hodin. K zásahu vyslalo operační středisko také jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov. Na původně uvedeném místě se žádné havarované vozidlo nenacházelo. Společně s Policií ČR se přesouváme na místo, které bylo nově zjištěno. Na silnici z Božičan na Nejdek nacházíme havarované vozidlo na boku. Zajišťujeme místo nehody, provádíme protipožární opatření, zajišťuje vozidlo proti pohybu a provádíme kontrolu zdravotního stavu dvou osob. Na místo se dostavila jednotka ze Sokolova a Skupina dopravních nehod Policie ČR.