V úterý 24. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky na ohlášený požár přístřešku bezdomovců v ulici Lesní. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 09:20 hodin. K zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra". Průzkumem na místě je potvrzen požár odpadu, zbytků stanového přístřešku bezdomovců a izolace teplovodu. Nasazen je útočný proud C k zabránění šíření požáru a následnému hašení požáru. Na místo požáru je povolán vyšetřovatel požárů HZS. U události spolupracujeme s hlídkou Policie ČR a hlídkou Městské policie Chodov, zástupcem města a také zástupci provozovatele teplovodu, který byl požárem poškozen. 

V pondělí 23. ledna odpoledne vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T 815 TERRA na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na spolupráci složek Integrovaného záchranného systému. K zásahu do ulice u Koupaliště jsme vyjeli v čase 13:05 hodin. Na místě spolupracujeme s posádkou Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje a hlídkou Městské policie Chodov. Jednalo se o transport těla zemřelé osoby.

V neděli 22. ledna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro tři jednotky hasičů na signalizaci EPS. K zásahu do ulice Komenského jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 02:48 hodin. Na místo zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus a jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania "Cobra". Na místě je prováděn průzkum, který ukázal, že se jedná o planý poplach.

V sobotu 21. ledna, po odjezdu z předešlého zásahu, pokračuje službu konající družstvo v kondiční jízdě s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA. Během jízdy, je Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje v 16:25 hodin vyhlášen poplach naší jednotce na požár balíku slámy, na louce v ulici Husova. Na místě, za zahrádkami v ulici Husova je potvrzen požár jednoho balíku slámy. N místo se dostavuje také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary. Jelikož je terén podmáčený, techniky zůstává ve větší vzdálenosti a společně zřizujeme útočný vodní proud C. Za postupného rozebírání a hašení, je požár balíku slámy uhašen.

V sobotu 21. ledna odpoledne provádí družstvo naší jednotky, které má sobotní službu, kondiční jízdy s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA. Před třetí hodinou potkává hlídku Městské policie Chodov, která míří k zásahu topící se osoby u Kostelní stezky. Náš velitel vydává příkaz k výjezdu na záchranu osoby a oznamuje výjezd na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. Na místě zásahu, kdy topící se osobu částečně vytáhla na břeh kolemjdoucí osoba, provádíme společně se strážníky městské policie kardiopulmonální resuscitaci s využitím AED a to do příjezdu Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje. Po příjezdu ZZS v resuscitaci pokračujeme, kdy naše jednotka se střídá s posádkou ZZS. Lékař po delší době resuscitaci ukončil a konstatoval exitus.

V pátek 20. ledna, v době kdy naše první družstvo zasahovalo u požáru ve Staré Roli, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje poplach pro čtyři jednotky na dopravní nehodu s vyproštěním osob na dálnici D6 na 139,5 kilometru ve směru na Sokolov. K zásahu vyjíždí druhé družstvo s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:59 hodin. Po vyhlášení poplachu je naše první družstvo odesláno od požáru v Karlových Varech zpět na základnu a jelikož nebyly podrobné informace o situaci na místě dopravní  nehody, rozhodlo operační středisko hasičů o přeposlání našeho vracejícího se družstva na dopravní nehodu u Sokolova.

V pátek 20. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro několik jednotek hasičů na ohlášený požár budovy bývalé porcelánky v karlovarské městské části Stará Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 15:34 hodin. Na místo se postupně dostavují povolané jednotky, kdy jako první jsou na místě dvě družstva profesionálních hasičů z centrální stanice Karlovy Vary. Průzkumem je zjištěno, že hoří uskladněný materiál v zadní části rozlehlé budovy. Po našem příjezdu jsme ponecháni v záloze a vzápětí odesláni zpět na základnu.

Cestou zpět na základnu jsme odesláni operačním střediskem na dopravní nehodu na dálnici D6 u Sokolova.

V pondělí 16. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu na Vřesovou, odkud bylo nahlášeno, že v jednom z bytů se nachází zraněná osoba a nelze se k ní dostat, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 12:07 hodin. Po příjezdu na místo je proveden průzkum a velitel zásahu rozhodl o nejrychlejším postupu jak se dostat do bytu. Tím bylo využití automobilového žebříku. Do bytu se dostáváme po nouzovém otevření okna. V bytě je nalezena zraněná osoba, kterou následně zajišťují zdravotničtí záchranáři. K nejšetrnějšímu transportu zraněné osoby k sanitnímu vozidlo, byl využit opět náš automobilový žebřík. 

Ve čtvrtek 12. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro šest jednotky hasičů určených požárním poplachovým plánem na ohlášený požár v lázeňské části Karlových Varů. Na tísňovou linku bylo ohlášeno, že hoří něco za jedním z hotelů. V této lokalitě lázeňského města je celá řada hotelů v řadách vedle sebe, na místo proto bylo vysláno pro jistotu ihned šest jednotek hasičů.  K zásahu do karlovarské ulice Stará Louka vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 16:26 hodin. První hasičské jednotky na místě zjistili, že místo požáru se nachází v pokoji ve vrchním patře v hotelu, který je aktuálně bez hostů. Požár se mimo pokoj nerozšířil, událost je bez zranění. Výše škody a příčina je v šetření. Naše jednotka je po dojezdu na místo zásahu odeslána zpět na základnu.

Ve středu 11. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky hasičů předurčené na řešení dopravních nehod. K zásahu Jenišova-Zátiší vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:58 hodin. K zásahu vyjela jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, Policie ČR a Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje. Základní informace byla, že havarované vozidlo se má nacházet mimo vozovku a došlo ke zranění osob.

V úterý 10. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K zásahu do ulice Čapkova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:04 hodin. Na místě je zjištěno, že dochází k úniku vody z poškozeného topení v nebytových prostorách, které jsou v současné době nevyužívané. Provádíme uzavření nejbližšího uzávěru vody do okruhu topení v této části objektu. Majiteli je doporučeno zajistit si servisní odbornou firmu k opravě.