V pondělí 27. listopadu jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, odstranění stromu u Tatrovic. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 02:45 hodin. Při jízdě na místo zásahu zasněženou krajinou registrujeme mnoho míst, kde jsou stromy zatížené mokrým sněhem a jsou nahnuté nad komunikaci. Po příjezdu na místo zásahu nad obcí Tatrovice, bezpečně ustanovujeme techniku, k osvětlení pracovního místa zásahu využíváme výsuvný osvětlovací stožár a k odstranění stromu padlého přes silnici je použita motorová řetězová pila. Po odstranění stromu se vracíme zpět na základnu. Cestou zpět zastavujeme u dalších popadaných stromů.

V sobotu 25. listopadu v podvečer vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc opět. Tentokrát to bylo na odstranění stromu z komunikace na Vřesové. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 18:33 hodin. Po příjezdu na místo, je průzkumem zjištěno, že někdo již strom rozřezal, ale nechal na silnici. Provedli jsme odstranění dřevní hmoty a vracíme se na základnu. 

V sobotu 25. listopadu odpoledne si na nás Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vzpomene několikrát. Odpoledne to bylo podruhé, co nám vyhlásili poplach pro naši jednotku na technickou pomoc. Tentokrát to bylo na únik ropných produktů z osobního vozidla po technické závadě. K zásahu do ulice Vítězná vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 16:35 hodin. Po příjezdu na místo to bylo standardním postupem. Vzhledem k bezprostřednímu riziku vzniku požáru, rozhodl velitel zásahu o provedení protipožárního opatření. Následně jednotka provedla záchyt unikajícího benzínu pomocí záchytné vaničky a zasypání uniklých ropných látek.

V sobotu 25. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, spolupráci složek, IZS, transport pacienta. K zásahu do ulice Luční vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:06 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává posádka ZZS, vypomáháme s naložením pacienta do vakuových nosítek a následně pacienta transportujeme do sanitního vozidla.

V sobotu 25. listopadu jsme vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na záchranu osoby s AED. K zásahu do obce Mírová jsme vyjeli s velitelským automobilem VEA Škoda Kodiaq a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 02:01 hodin. Po příjezdu na místo zásahu je na zahradě nalezena osoba v bezvědomí. Okamžitě zahajujeme kardiopulmonální resuscitaci a po příjezdu ZZS předáváme KPR zdravotnickým záchranářům. Následně se vracíme zpět na základnu.

V pátek 17. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 16:43 hodin. Na místě nás očekává hlídka Městské policie Chodov a hlídka Policie ČR. Byt otevíráme na žádost ZZS. Po otevření bytu, předáváme místo zásahu policii a vracíme se na základnu.

Ve čtvrtek 16. listopadu vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS. K zásahu do ulice Smetanova vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 09:45 hodin. Na místě spolupracujeme s příslušníky Policie ČR jako technická podpora při řešení události. Vzhledem k tomu, že zásahu velela Policie ČR, nebudeme podávat žádné další informace.

V pondělí 13. listopadu v noci vyjíždíme na technickou pomoc, odstranění znovu. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje nás vyslalo odstranit popadané stromy na silnici od Boučí na Dolní Nivy. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 23:30 hodin. Po příjezdu na místo, kde nás očekává hlídka Policie ČR, provádíme odstranění s využitím motorové řetězové pily.

V noci 13. listopadu náš kraj zasáhla krátká, ale o to intenzivní studená fronta. Doprovodným jevem byl silný déšť a především silný vítr. Na území karlovarského kraje zasahovalo několik hasičských jednotek. Chodovská jednotka byla aktivována Krajským operačním a informačním střediskem Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje krátce po půl jedenácté v noci. K zásahu technické pomoci v ulici U Koupaliště vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA. Po příjezdu na místo je potvrzeno, že vlivem silného větru došlo k vylomení stromů, kdy jeden zasáhl tři zaparkovaná vozidla. Provádíme průzkum, zda nedošlo ke zranění osob a následné odstranění dřevní hmoty.

V pondělí dopoledne, při návratu od dopravní nehody u Děpoltovic, nás Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje přeposílá s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA na technickou pomoc, nouzové otevření bytu při nebezpečí z prodlení do ulice Osadní v Chodově. Po příjezdu na místo, kde nás již očekává pracovnice pečovatelské služby a uvádí, že měla domluvenou návštěvu s uživatelkou bytu. Nikdo ale neotevírá a mobil je nedostupný. Na místo se dostavuje hlídka Policie ČR. Následně se daří dostat do bytu. Osoba v bytě není nalezena. Místo zásahu přebírá Policie ČR.

V sobotu 11. listopadu vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do ulice U Porcelánky vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 10:16 hodin.