Ve středu 31. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, únik ropných produktů. K zásahu do ulice Lesní jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:56 hodin. Na místě je zjištěno, že ropná skvrna je v rozsahu od ulice Tovární až na okraj Vintířova. Provádíme odstraňovaní pomocí sypkého sorbčního prostředku.

V pondělí 29. května vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, odstranění nebezpečných stavů. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 10:48 hodin. Na místě zásahu zjišťujeme, že se jedná o dvě rozměrná sršní hnízda v podkroví dřevěné budovy. Ukázalo se, že hnízda jsou prázdná.

V neděli 28. května vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, spolupráci se složkami IZS. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:01 hodin. N a místě spolupracujeme s Policií ČR. Provádíme mechanické a chemické odstraňování krevních skvrn po vyšetření trestného činu na veřejném místě.

V sobotu 27. května, krátce před devátou hodinou dopolední, je vyhlášen poplach naší jednotce na technickou pomoc, únik ropných produktů. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje nás vyslalo s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA do ulice Rooseveltova. Na místě je potvrzen únik oleje u kruhové křižovatky v délce 15 metrů. Odstranění kapalného uhlovodíku jsme provedli určeným sypkým sorbčním prostředkem. 

V sobotu 13. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného kraje poplach pro naši jednotku na žádost ZZS. K zásahu záchrany osob s využitím AED vyjíždíme s velitelským automobilem VEA Škoda Octavia a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:29 hodin. Po příjezdu na místo kde již zasahují hlídka Městské policie a posádka vozidla RV Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje, musí lékařka konstatovat úmrtí osoby.

V pátek 12. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, nouzové otevření bytu při nebezpečí z prodlení. Na tísňovou linku byla nahlášena obava o otce, který se delší dobu nehlásí. Oznamovatel, rodinný příslušník, jede na místo z jiné části našeho kraje. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 10:24 hodin. Po příjezdu na místo zásahu, kde nás očekává hlídka Městské policie a hlídka Policie ČR, nám uživatel bytu otevírá s tím, že je v pořádku a ztratil mobilní telefon. Proto se sním nemohl nikdo spojit.

Ve středu 10. května vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného kraje na technickou pomoc, záchranu osob ze zaseknuté výtahové kabiny v panelovém domě ulice Husova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 19:29 hodin. Na místě zjišťujeme, že ve výtahové kabině se nacházejí čtyři osoby, které nejsou v přímém ohrožení života. Provádíme technické zajištění výtahu proti pohybu a následné vyproštění osob z kabiny.

Ve středu 10. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného kraje poplach pro pět jednotek hasičů na technickou pomoc, únik plynu v panelovém domě. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 07:16 hodin. K zásahu vyjely také jednotky SDH Nejdek, HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, SDH Pozorka a jednotka SDH Nová Role. Po příjezdu prvních jednotek je proveden průzkum a jsou provedena základní opatření k vyloučení dalšího nebezpečí. Na základě informací od velitele zásahu, operační středisko odvolává naši jednotku zpět na základnu.

V úterý 9. května vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, transport pacienta pro ZZS. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:21 hodin. P příjezdu na místo zásahu transportujeme zraněnou osobu do sanitního vozidla ZZS.

V pátek 21. dubna v noci, nám vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach na technickou pomoc, nouzové otevření bytu. K zásahu do ulice U Koupaliště vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 03:56 hodin. Po příjezdu na místo zásahu, kde nás očekává hlídka Městské policie a oznamovatelka, zjišťujeme, že osoba si šla ven zakouřit, nemá klíče a zabouchly se jí dveře. Uvnitř bytu zůstalo roční dítě bez dozoru. Provádíme nouzové otevření bytu. Dítě je v pořádku a my se vracíme na základnu.

Ve čtvrtek 20. dubna vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, nouzové otevření bytu při nebezpečí z prodlení na Vřesové. K zásahu jsme vyjeli s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 13:26 hodin. Uživatelkou bytu bylo ujištěno, že se jedná o vlivem průvanu zabouchnuté dveře a hrozí bezprostřední riziko požáru, kdy uživatelka bytu potvrzuje zapnutý plynový spotřebič. Jednotka na pokyn velitele zásahu provádí pokus o otevření vstupních dveří s negativním výsledkem. Zřejmě vlivem nárazu byl poškozený zadlabací zámek. Velitel zásahu nařizuje použití výškové techniky a vstupu do bytu oknem. Zapnutý plynový sporák je potvrzen.