V pondělí 5. února před polednem, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě jednotky předurčené na řešení dopravních nehod. K nehodě osobního a nákladního vozidla na výjezdu z Chodova směrem na Vřesovou vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 11:20 hodin. Současně na místo nehody míří jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, hlídka Policie ČR, hlídka Městské policie Chodov a posádka ZZS. Po našem příjezdu provádíme zajištění místa nehody, protipožární opatření, přebíráme do péče zraněné dítě z osobního vozidla, kontrolu zdravotního stavu dalších účastníků nehody, předlékařskou první pomoc zraněné osobě. Po příjezdu posádky ZZS předává zdravotník naší jednotky dítě do péče zdravotnickým záchranářům a spolupracuje na dalším ošetřování.