Je sobota 20.června, Ústí nad Labem nás vítá tropickými teplotami 35°C, je jasno bezvětří. Začíná 1.závod seriálu závodů STIMAX CUPu, soutěže jednotlivců v běhu na 60 a 100 metrů s překážkami. Pro některé první velká soutěž, pro jiné možnost navázat na úspěchy dosažené v minulém roce. Pro trenéry bylo velmi obtížné v krátkém čase naučit své svěřence správnou techniku provedení disciplíny. Pro část z nich to byla úplně nová disciplína, pro ostatní připomenutí po dlouhém výpadku tréninků. Plni očekávání jsme tedy vyslali do bojů 9 závodníků, kteří poměřili síly s 306 soupeři z 38 sborů dobrovolných hasičů z 5 krajů.

Maximální úsilí všech reprezentantů Chodovských hasičů zanechalo výraznou stopu ve výsledkové listině a příslib bojovat v dalších kolech STIMAX CUPu o hodnocená místa v celkovém součtu.

Mladší žákyně:

Nikola Balážová - první závod, bezchybný výkon v osobního rekordu 18,11 (7.místo z 37 startujících)

Dominika Slavíčková - velmi solidní výkon na hranici osobního rekordu 18,53 (9.místo z 37 startujících)

Mladší žáci:

Filip Belička bezchybný výkon  v osobním rekordu 15,43 (1.místo !!! z 35 startujících)

Denis Hynšt konečně prodal dřinu z tréninku v osobním rekordu 16,65 (6.místo z 35 startujících)

Jan Číhalík první závod v osobním rekordu 18,72 (12.místo z 35 startujících)

Jiří Licehamr první závod v osobním rekordu 19,28 (18.místo z 35 startujících)

Starší žákyně:

Eliška Šimralová první závod v osobním rekordu 18,21 (39.místo z 57 startujících)

Střední dorostenci 100m:

Tomáš Orava bezchybný výkon v osobním rekordu 18,98 (4.místo !!! z 15 startujících)

Jakub Hataš první závod v osobním rekordu 21,57 (14.místo z 15 startujících)

Všem gratulujeme k osobním rekordům a přejeme hodně úspěchu v dalších kolech seriálu STIMAX CUPu!!!

Fotografie: M. Stehlík