Dne 13. června se konalo v Březové u Sokolova Krajské kolo hry Plamen a to pro družstva mladších a přípravek. Tohoto Krajského kola se s námi zúčastnily týmy mladších ze Žlutic, Teplé.

Krajské kolo bylo zahájeno slavnostním nástupem, po kterém hned následovala štafeta požárních dvojic. U této disciplíny jsme skončili na 1. místě. Po krátkém odpočinku přišla na řadu štafeta 4x60m s překážkami, zde jsme si vybojovali 2. místo.  Po ukončení štafety následovala královská disciplína požární útok. Zde jsme na sestřikové terče předvedli krásný útok, kterým jsme si zasloužili obdiv ostatních a 1. místo v této disciplíně. Po ukončení disciplín a úklidu všeho materiálu se šlo na oběd do základní školy a pak na očekávaný slavnostní nástup. V celkovém pořadí jsme se umístili na 1. místě. Podle pravidel požárního sportu družstva  mladších už bohužel dále nepostupují na Mistrovství České republiky a končí Krajským kolem.