V úterý 15. srpna se v podvečer vytvořilo na území našeho kraje mnoho lokálních bouřkových systémů doprovázené extrémními meteorologickými jevy jako je přívalový déšť, kroupy, velmi silný vítr. Na příkaz Krajského operačního a informačního střediska hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyjíždíme na technickou pomoc do ulice Kollárova krajského města s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 17:37 hodin. Na místě odstraňujeme vzrostlý strom, který padnul na chodník a část komunikace. K odstranění jsme využili motorovou řetězovou pilu.

Po odstranění stromu, nás operační středisko odesílá k další události a to opět na technickou pomoc a opět je to zásah v Karlových Varech. Na místě řešíme popadané stromy v ulicích Zítkova a Balbínova. Na základnu se vracíme po půl osmé večerní.