V úterý 26. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na záchranu osoby s využitím AED. K zásahu na Vřesovou vyjíždíme s velitelským automobilem VEA Škoda Kodiaq a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania v čase 12:41 hodin. Operační středisko vyslalo na místo také jednotku HZSp Sokolovská uhelná s hasičskou sanitkou VW Transporter. Po příjezdu na místo provádíme předlékařskou první pomoc nezletilé osobě v bezvědomí. Využíváme k tomu technické zdravotnické prostředky z výbavy naší jednotky. Na místo se dostavují posádky Zdravotnické záchranné služby a my spolupracujeme při ošetřování pacienta, kterého již při vědomí předáváme do péče lékaře. Následně hasiči transportují osobu na nosítkách do sanitního vozidla.