Ve středu 17. srpna večer vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku ještě potřetí. Je nahlášen kouř v terénu u Chranišova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 21:47 hodin. Na místě již zasahuje jednotka hasičů z Vintířova. Provádíme hašení a měření místa pomocí termokamery. Na místo zásahu se dostavuje také jednotka profesionálních hasičů ze Sokolova. Jedná se o staré důlní dílo. Na základnu se vracíme krátce před jednou hodinou ve čtvrtek 18. srpna. V místě je upozornění proti vstupu osob. Událost je v řešení odboru krizového řízení Sokolov, HZS Karlovarského kraje, Báňského úřadu.

Nepřibližujte se do lokality vyznačené vytyčovací výstražnou páskou mezi Chodovem a Chranišovem. Může dojít k nenadálému propadu a ohrožení na životě.