V sobotu 24. prosince vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro sedm hasičských jednotek na ohlášený požár bytu v karlovarské ulici I.P. Pavlova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 18:06 hodin. Operační středisko vyslalo k tomuto požáru jednotky hasičů z HZS Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, HZS Karlovarského kraje stanice Sokolov, SDH Chodov, SDH Tašovice, SDH Stará Role, SDH Hájek, SDH Ostrov. První jsou na místě samozřejmě profesionální hasiči z karlovarské stanice, kteří potvrzují požár bytu v domě. Je provedena rychlá likvidace požáru, který vznikl od vánočního stromku. Hasiči na místě předávají dvě zraněné osoby do péče zdravotnickým záchranářům ZZS Karlovarského kraje. Jelikož je požár rychle zlikvidován a situace je stabilizována, žádá velitel zásahu operační středisko o odvolání ostatních hasičských jednotek zpět na základny ještě před dojezdem na místo zásahu.