Ve středu 15. února vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro šest jednotek na ohlášený požár v Lomnici. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 17:40 hodin. k zásahu vyjela také jednotka HZS Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka HZS Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, jednotka SDH Lomnice, jednotka SDH Březová (SO), jednotka SDH Vintířov. Naše jednotka po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahují hasiči z několika jednotek, je ponechána velitelem zásahu na místě jako záloha pro případ potřeby. Když je situace stabilizována, jsme velitelem zásahu odesláni zpět na základnu.