V sobotu 5. května se sešli zástupci záchranných složek města Chodova a hostující družstvo z Lokte, kdy se na tréninkovém hřišti a hasičském cvičišti za Spartakem uskutečnil další ročník "Velikonočního turnaje" záchranných složek. Do turnaje byla nalosována čtyři družstva policejní a jedno hasičské. Počasí bylo k hráčům příznivé a celý den svítilo sluníčko. Výkony hráčů byly na vysoké úrovni a bylo vidět velmi pohledné a i "zajímavé" fotbalové momenty. Nejlepší výsledek uhrálo hostující družstvo policejního oddělení z Lokte, které bylo doplněno o hráče z hasičských řad. To se ukázalo jako klíčové v celkovém pořadí. Hrálo se fairplay, bez zranění. Ceny byly rozdány, ještě společná fotografie všech a těšíme se na další ročník.

1. Policie ČR odd.Loket

2. Hasiči Chodov