V neděli 7. října je na Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje nahlášena dopravní nehoda s vyproštěním v katastru Chodova, v části Stará Chodovská. K nehodě osobního vozidla u křižovatky silnic číslo 222 a 1812 vyjíždí naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 04:56 hodin. Zároveň k místu nehody míří jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania, Policie ČR, Městská policie Chodov a Zdravotnická záchranná služba.  Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu, potvrzuje velitel zásahu na operační středisko, dopravní nehodu jednoho osobního vozidla mimo komunikaci a oznamuje zahájení vyprošťování zraněné osoby. Současně je zraněné osobě poskytnuta předlékařská první pomoc.

Na místo se dostavují ostatní povolané složky IZS. Na místě zásahu pomáháme s vyhledávání dalších osob, které mohli cestovat ve vozidle. Ty se po nehodě mohli, i když zraněni, dostat mimo vozidlo. Nikdo další nebyl nalezen. Po odjezdu zdravotnických záchranářů spolupracujeme s policií při vyšetřování nehody a následně asistujeme odtahové službě s vyproštěním vozidla z příkopu. Na základnu se vracíme krátce před osmou hodinou ranní.