Ve středu 14. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc a stejně jako v neděli je to na otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice Čs. Odbojářů vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Stejně jako u zásahu v neděli, došlo k uvěznění rodičů dítěte na balkoně bytu. Po příjezdu na místo události, kde již hlídka městské policie uklidňuje maminku na balkoně, provádíme rychlé otevření bytu pomocí speciálních nástrojů řady Rescop. Po vstupu do bytu bylo dítě nalezeno v pořádku a rodičům otevřeny balkónové dveře. Tímto přibily do statistiky zásahů tři zachráněné osoby.

V neděli 11. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo události v čase 11:11 hodin a provedeném průzkumu, provádíme otevření bytu, kde byli rodiče malého dítěte uzavřeni na balkoně. Nouzovým otevřením bytu bylo zabráněno možnému ohrožení dítěte, ke kterému se nemohl nikdo dostat.

Jen devět minut po ukončení předešlého zásahu v pátek 9. listopadu, kdy je zásahová technika ustavena na své parkovací místo, hasiči odešli ze zbrojnice, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce ten den potřetí. V čase 18:34 hodin vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor, kdy je obava o život osoby v jednom z panelových domů v Chodově. Po příjezdu na místo je proveden průzkum, zjištěny všechny informace a za přítomnosti policie a osoby mající právní vztah k bytové jednotce, je byt nouzově otevřen. V bytě byla nalezena osoba bez známek života.

V pátek 9. listopadu, necelou hodinu po návratu od zásahu v ulici Náměstí ČSM, vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce znovu. V systému PCO byl zaznamenán signál elektrické požární signalizace z jedné z budov městského úřadu v Chodově. K zásahu v budově archívu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo je průzkumem zjištěno, že se jedná o technickou závadu na jenom z čidel systému EPS. Událost byla operačním střediskem překlasifikována na planý poplach selhání elektrické požární signalizace.

V pátek 9. listopadu vyjíždíme v čase 16:44 hodin na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na technickou pomoc, otevření bytu. K zásahu do ulice náměstí ČSM vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo jsou zjišťovány informace od oznamovatelky, která se nemůže dostat do bytu. Velitel zásahu následně zjišťuje, že nehrozí žádné nebezpečí z prodlení. Nařizuje hasičům byt neotevírat a doporučil oznamovatelce zajistit si k otevření zámečnickou firmu.

Hasiči provádějí otevírání uzavřených prostor jen při nebezpečí z prodlení a to v případech kdy hrozí vznik požáru, je ohrožen život osoby, může dojít k následnému ohrožení života, nebo hrozí vznik velké škody na majetku. V jiných případech může být výjezd hasičské jednotky brán ve všech souvislostech jako zneužití.

Ve středu 7. listopadu, v době kdy zasahujeme u události na silnici za Vřesovou směrem na Tatrovice, naší jednotce  vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje v čase 20:16 hodin poplach na jinou událost, v té chvíli mající závažnější znaky možného ohrožení osob. Okamžitě nakládáme všechno technické vybavení zpět do zásahového vozidla a vyjíždíme k technické pomoci, úniku neznámé látky v ulici Osadní v Chodově. Operační a informační středisko integrovaného záchranného systému zároveň na místo vysílá jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální hasičské stanice Sokolov, jednotku Sboru dobrovolných hasičů Vintířov, ale také si vyžádá spolupráci Policie ČR a Městské policie.