V úterý 15. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach v prvním stupni požárního poplachu na požár garáže v karlovarské čtvrti Tašovice. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 15:20 hodin. K zásahu vyjela naše jednotka společně s jednotkou Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotkou SDH Tašovice a jednotkou SDH Stará Role. Na místo vyjela také hlídka Policie ČR a vyšetřovatel požárů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje. Při návratu zpět na základnu jsme operačním střediskem odesláni k další události.

V neděli 13. ledna vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár na Vřesové. K zásahu do technologického areálu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 20:35 hodin. Po příjezdu na místo plníme úkoly velitele zásahu. Jednalo se o žhnutí elektroinstalace.

V úterý 25. prosince v noci vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach několika jednotkám hasičů na ohlášený požár budovy na okraji lázeňského území v Karlových Varech. Požár je pozorován z mnoha míst města. Na místo míří také hlídky městské policie a Policie ČR.  K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 21:48 hodin. Po příjezdu na místo plníme úkoly stanovené velitelem zásahu. Vybavení dýchacími přístroji, termokamerou a dalšími prostředky pro tento typ zásahu spolupracujeme na proudu s karlovarskou profesionální jednotkou. Naše zásahová cisterna také plní dálkovou dopravu hasební vody kyvadlově z určeného čerpacího místa ve městě. Nadále provádíme hašení a rozebírání konstrukce budovy. Velitel zásahu nás po provedené lokalizaci a splnění všech stanovených úkolů odesílá zpět na základnu. Po příjezdu na zbrojnici musíme dát všechny prostředky včetně cisternové automobilové stříkačky a především dýchacích přístrojů do stavu připravenosti pro další zásah. Do svých domovů se rozcházíme před čtvrtou hodinou ranní 26. prosince. Na místě zasahovali jednotky HZS Karlovy Vary, HZS Sokolov, JSDH Chodov, JSDH Tašovice, JSDH Stará Role, JSDH Ostrov, JSDH Hájek. Škoda a příčina vzniku požáru je v šetření vyšetřovatelů HZS a Police ČR.

Fotografie ze zásahu na webu HZS Karlovarského kraje zde.

Ještě je stále Štědrý den, pondělí 24. prosince a Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach naší jednotce opět na požár. Tentokrát na požár odpadkového koše na cestě mezi Chodovem a Starou Chodovskou. Oznamovatel požáru uvedl na tísňové lince, že začíná s hašením požáru ještě před výjezdem hasičů. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 22:13 hodin. Projíždíme cestu do Staré Chodovské, ale požárem zasažený odpadkový koš není nalezen. Po dohodě s operačním střediskem se vracíme na základnu. Událost byla překlasifikována na planý poplach.

Je pondělí 24. prosince, podvečer slavnostního dne, kdy Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach naší jednotce na požár garáží v karlovarské městské části Stará Role. Operační středisko na místo zásahu vysílá jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary a také místní jednotku Sboru dobrovolných hasičů Stará Role.  Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 18:05 hodin. Po příjezdu na místo plníme pokyny velitele zásahu a po provedení lokalizace požáru jsme odesláni velitelem zpět na základnu.

V sobotu 22. prosince v noci vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár zahradní chatky do Horního Slavkova. Operační středisko vyslalo na místo zásahu jednotku Sboru dobrovolných hasičů Horní Slavkov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 a cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 Tatra 815-7, jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Scania a velitelským automobilem VEA Toyota Hilux, jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Chemické závody Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Scania, jednotku Sboru dobrovolných hasičů Loket s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Renault Midlum a naší jednotku s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1.