V úterý 3. července vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár stromu u zahradní chaty v karlovarské místní části Dvory. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 v čase 12:43 hodin. Při jízdě na místo události je vidět již z dálky černý sloup dýmu. Je zjevné, že nepůjde jen o požár stromu. Po příjezdu na místo, kde již zasahovala jednotka profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje, Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje a Policie ČR, je vidět že došlo k požáru zahradní chaty a okolí. Při požáru došlo ke zranění jedné osoby, která byla uvnitř chaty. Dostáváme úkoly od velitele zásahu a to především ustanovení zásahové techniky k zabezpečení místa zásahu při pohybu na pozemní komunikaci, která je součástí rychlostní silnice a průtahu městem.

V pondělí 2. července byla jednotka vyslána Krajským operačním střediskem Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje k požáru travního porostu, který se rozšířil od táboráku v katastru Nové Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 v čase 12:42 hodin.  Po příjezdu je proveden průzkum a velitel zásahu nahlašuje na operační středisko, že se jedná o požár hrabanky přibližně 20x10 metrů. Požár se zatím dál nešíří a daří se ho lokalizovat, po dojezdu dalších jednotek budou síly a prostředky zatím dostatečné. Požár byl za pomoci rozvinutí dopravní vedení C a dvou útočných proudů C lokalizován. Na místo se dostavila jednotka Hasičského záchranného sboru centrální stanice Karlovy Vary, po předání informací a společném průzkumu si velení u zásahu přebírá velitel profesionální jednotky. Po provedení likvidace požáru byla naše jednotka velitelem zásahu odeslána zpět na základnu.

V úterý 26. června vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár travního porostu v Královském Poříčí. K zásahu vyjíždí také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815-7 a jednotka SDH Březová s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Místní jednotka nemohla v té době vyjet. Chodovská jednotka k zásahu vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 v čase 12:38 hodin. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu, kde již zasahovali jednotky ze Sokolova a Březové, jsme ponecháni v záloze a následně odesláni velitelem zásahu zpět na základnu.

V sobotu 16. června je na tísňovou linku nahlášen požár nákladního vozidla. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro hasičské jednotky v prvním a částečně i druhém stupni poplachu. Naší jednotce je poplach vyhlášen v čase 20:44 hodin a k výjezdu určena technika cisternová automobilová stříkačka CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Na místo zásahu v karlovarské části Doubí směrem k přehradě jsou vyslány dvě družstva hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Karlovy Vary, družstvo profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje z centrální stanice Sokolov, družstvo JSDH Tašovice, družstvo JSDH Stará Role a naše jednotka.

V sobotu 9. června vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár signalizovaný pomocí elektrické požární signalizace přes pult centralizované ochrany v objektu multifunkční haly KV Arena v Karlových Varech. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 v čase 22:50 hodin. Na místo je operačním střediskem vysláno celkem sedm hasičských jednotek. Na místě je prováděn průzkum objektu a jsou vyhledávány známky požáru. Naštěstí se požár nepotvrdil a jednalo se o selhání elektrické požární signalizace, kdy ale nic nebylo ze strany hasičů podceněno a zasahovalo se s plným nasazením až do doby, kdy bylo velitelem zásahu konstatováno, že se jedná o planý poplach. Na místě zasahovaly jednotky profesionálních hasičů z Karlových varů, Sokolova, Chemických závodů Sokolov, jednotky dobrovolných hasičů Chodov, Stará Role, Tašovice, Ostrov.

V pátek 8. června vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár odpadních kontejnerů v ulici ČSA. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 24 Tatra 815 TERRNo1 v čase 02:47 hodin. Po příjezdu na místo a provedeném průzkumu, oznamuje velitel zásahu na operační středisko, že se jedná se o požár plastové popelnice, která byla požárem zcela zničená a druhá popelnice je částečně poškozena. Provádíme likvidaci požáru pomocí útočného vysokotlakého proudu.