V neděli 17. října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky stanovené ve druhém stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár bytu v karlovarské městské části Drahovice v ulici Mozartova. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 11:24 hodin. Po příjezdu na místo zásahu dostáváme úkoly od velitele zásahu. Hořel podkrovní byt v pátém patře, kdy došlo k zasažení střešní konstrukce. Podle několika oznamovatelů nebylo jasné, zda se uvnitř bytu někdo nenachází. Hasiči se zaměřili na důkladný průzkum a zásah probíhal uvnitř budovy po schodišti ale zároveň z výškové techniky. Všichni obyvatelé bytového domu opustili své byty, kdy se celkem evakuovalo 25 osob.

V pondělí 11. října vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár nízké budovy do Lokte. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 00:51 hodin. K zásahu zároveň vyslalo operační středisko jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, jednotku Sboru dobrovolných hasičů Loket a jednotku Sboru dobrovolných hasičů Horní Slavkov.

Ve čtvrtek 30. září vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár nízké budovy do Karlových Varů. K požáru garáží vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a místní jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 05:12 hodin. Po našem příjezdu na místo zásahu, kde již zasahovala jednotka HZS Karlovy Vary a JSDH Stará Role ve spolupráci s Policií ČR, dostáváme úkoly od velitele zásahu. Nasazujeme přetlakový ventilátor k vytvoření nucené ventilace, osvětlujeme místo s využitím přenosných LED světel.

V pátek 10. září vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár nádoby na komunální odpad. K zásahu do ulice Tovární vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 21:31 hodin. Po příjezdu za polikliniku, potvrzujeme na operační středisko požár odpadkového koše, který je uhašen jedním útočným proudem „C“.

Ve středu 8. září vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach jednotkám ve druhém stupni požárního poplachového plánu na ohlášený požár v Sokolově. K zásahu do sokolovské ulice Švabinského vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 08:09 hodin. Poplach byl vyhlášen pro jednotky Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice CHZ Sokolov, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, Sboru dobrovolných hasičů Chodov, Sboru dobrovolných hasičů Loket, Sboru dobrovolných hasičů Kynšperk nad Ohří, Sboru dobrovolných hasičů Březová (SO), Sboru dobrovolných hasičů Bukovany, Sboru dobrovolných hasičů Habartov.

V sobotu 4. září vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky ve druhém stupni poplachu na požár skládky komunálního odpadu Činov na Karlovarsku. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 16:57 hodin. Po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahuje několik jednotek hasičů, jsme ponecháni velitelem zásahu v záloze na místě a jsme připraveni na střídání na určených úsecích. Po provedení lokalizace jsme odesláni velitelem zásahu zpět na základnu.

Ve čtvrtek 26. srpna ráno, byl na tísňovou linku TCTV 112 nahlášen požár na stavbě rekonstrukce bazénu Thermal v Karlových Varech. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro několik jednotek podle požárního poplachového plánu. Na místo je vyslána jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary s CAS 20 Scania, CAS 20 Scania „Cobra“, CAS 30 T815-7, VEA Toyota Hilux, OA Huyndai IX35, VA VW Caddy krajské ředitelství, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov s CAS 20 Scania, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Ostrov s CAS 20 MAN, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Role s DA, a naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus. Zároveň na místo míří posádky městské policie Karlovy Vary a hlídky Policie ČR.  

Ve středu 18. srpna ráno vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro jednotky hasičů ve druhém stupni poplachu. Na tísňovou linku byl nahlášen požár budovy na zpracování dřeva. K zásahu do obce Nové Hamry vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Nejdek, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Pozorka, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Pernink, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Abertamy, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Potůčky. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 05:58 hodin.

V pondělí 16. srpna byl na tísňovou linku hasičů nahlášen požár v karlovarské ulici Moskevská. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach pro několik jednotek hasičů stanovených požárním poplachovým plánem. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 16:29 hodin. Na místo vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Ostrov. Jako první byli na místě karlovarští hasiči se dvěma cisternovými automobilovými cisternami a automobilovým žebříkem. Průzkumem je zjištěno, že došlo k zakouření domu zplodinami hoření po požáru potravin v jednom z bytů. Požár je rychle zlikvidován a jednotky jedoucí na místo zásahu, jsou odvolány operačním střediskem zpět na základnu.

Ve sobotu 14. srpna vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro dvě hasičské jednotky na požár osobního vozidla v Nové Roli. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 12:57 hodin. Na místě je jako první jednotka profesionálních hasičů Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, která ihned zahájila hašení požáru. Naše jednotka je odvolána operačním střediskem zpět na základnu během jízdy na místo zásahu. Požárem byly zasaženy dvě vozidla.

V neděli 1. srpna večer, vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro několik hasičských jednotek na ohlášený požár ve výškové budově v ulici Waldertova v Karlových varech. Naše jednotka vyjíždí k zásahu s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 v čase 21:06 hodin. K zásahu vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Sokolov, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Ostrov a jednotka Sboru dobrovolných hasičů Hájek. Po příjezdu na místo dostáváme úkoly od velitele zásahu. Provádíme odvětrávání vnitřních prostor pomocí přetlakového ventilátoru. Po splnění úkolu se vracíme na základnu. Jednalo se o pálení textilu a papírů ve vaně koupelny jednoho z bytů.