V sobotu 3. listopadu vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na ohlášený požár v rodinném domě v ulici Hrnčířská. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Tatra v čase 14:48 hodin. Ve stejnou dobu již k zásahu míří také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje ze stanice Sokolov s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T Scania. Po příjezdu na místo je průzkumem v zakouřené místnosti domu zjištěn požár uhlí. Jednotka provádí vynášení hořícího uhlí na volné prostranství mimo dům, kde probíhá hašení.

V pátek 2. listopadu vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár travního porostu v katastru obce Tatrovice. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 17:18 hodin. Po příjezdu k hrázi tatrovické přehrady, kde musíme zanechat naší mobilní techniku, jsme navedeni oznamovatelem k místu požáru. Průzkumem zjištěn požár lesní hrabanky v nepřístupném terénu v blízkosti přehrady. Požár je likvidován pomocí ručního nářadí, „kanadské“ ruční stříkačky a jednoho útočného proudu „C“ os plovoucího čerpadla, které jsme nasadili přímo na vodní plochu přehrady.

V pondělí 22. října, krátce před půlnocí, je nahlášen na tísňovou linku 112 požár v ulici Vintířovská v Chodově.  Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vysílá na místo události naši jednotku s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20, jednotku Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov a jednotku Sboru dobrovolných hasičů Vintířov. Po příjezdu na místo požáru je průzkumem zjištěno, že došlo k požáru odpadu a přívěsného vozíku. Protože došlo ke škodě na majetku, povolal velitel zásahu na místo vyšetřovatele požárů HZS. Na místě zásahu jsme také spolupracovali s hlídkou policie ČR a hlídkou městské policie Chodov.

Ve středu 17. října jsme v čase 15:31 hodin vyjeli na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár obytné budovy do Lomnice. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1. Po příjezdu na místo plníme pokyny stanovené velitelem zásahu a spolupracujeme s jednotkami Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary, Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Chemické závody Sokolov, Sboru dobrovolných hasičů Lomnice, Sboru dobrovolných hasičů Vintířov, Sboru dobrovolných hasičů Oloví, Sboru dobrovolných hasičů Březová (SO), Sboru dobrovolných hasičů Habartov, Sboru dobrovolných hasičů Bukovany a dalšími složkami integrovaného záchranného systému. Požárem byl zasažen třípatrový bytový dům, kdy hořelo nejvyšší podlaží a střecha. Po požáru byl dům neobyvatelný a předběžná škoda byla odhadnuta na 2,5 milionu korun.

V úterý 16 října vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach naší jednotce na požár za obcí Vřesová směrem na Sokolov. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 Tatra 815 TERRNo1 v čase 22:11 hodin. V průběhu jízdy k místu zásahu nám operační středisko zpřesňuje místo zásahu s informací, že na místě má čekat oznamovatel. Po dojezdu na uvedené místo ohlášené události se nikdo nenacházel. Průzkumem nebyl požár nalezen. Na místo se dostavila hlídka Policie ČR. Byl proveden průzkum celé lokality poblíž Vřesové. Naše jednotka provedla také průzkum oblasti bývalých skleníků a oblasti kamenolomu.  Policie, po dohodě s velitelem zásahu, provedla průzkum oblasti Horního Rozmyšlu a zahrádek u Vřesové. Žádný požár nebyl nalezen. Událost byla překvalifikována na planý poplach a bude dále řešena s podezřením na zneužití jednotky PO.

V úterý 2. října vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár dopravního prostředku parkovišti hypermarketu Globus v jenišovské obchodní zóně. K požáru, vzhledem k tomu že v blízkosti je zaparkováno větší množství automobilů, vysílá operační středisko čtyři jednotky hasičů. Naše jednotka vyjíždí s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20/3400/210-S2T v čase 13:13 hodin. Při jízdě k místu mimořádné události jsme odvoláni operačním střediskem zpět na základnu, jelikož první jednotka, kterou byla jednotka profesionálních hasičů z Karlových Varů, již požár uhasila. Rozsah požáru nebyl tak velký a již nebylo třeba dalších jednotek na místě.