V sobotu 28. srpna, v době, kdy jsme zabezpečovali požární, logistické a zdravotní zajištění běžeckého závodu Chodovská vlečka, nám Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru karlovarského kraje vyhlásilo poplach na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor. Na tísňovou linku bylo nahlášeno, že je potřeba otevřít osobní automobil. K zásahu do ulice U Koupaliště vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 TERRA v čase 18:14 hodin. Po příjezdu na místo události je průzkumem zjištěno, že řidič se snaží se dostat do vozidla, ačkoliv má k dispozici klíče. Zámky jsou evidentně poškozené a nefunkční, žádné další nebezpečí nehrozí. Velitel zásahu proto rozhodl, že jednotka dále zasahovat nebude a majiteli byla doporučena odborná specializovaná služba nebo servis.