Ve čtvrtek 30. září vyjíždíme na příkaz Krajského operačního a informačního střediska Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje na požár nízké budovy do Karlových Varů. K požáru garáží vyjela také jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje centrální stanice Karlovy Vary a místní jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Role. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 TERRNo1 v čase 05:12 hodin. Po našem příjezdu na místo zásahu, kde již zasahovala jednotka HZS Karlovy Vary a JSDH Stará Role ve spolupráci s Policií ČR, dostáváme úkoly od velitele zásahu. Nasazujeme přetlakový ventilátor k vytvoření nucené ventilace, osvětlujeme místo s využitím přenosných LED světel.

Pomocí termokamery vyhledáváme skrytá ohniska požáru a rozebíráme konstrukci s následným dohašováním pomocí vytvořeného útočného proudu C. Také provádíme vyklizení ohořelých konstrukcí garáže na volné prostranství. Všechny práce byly prováděny v dýchacích přístrojích. Po splnění všech úkolů byla naše jednotka odeslána velitelem zásahu zpět na základnu.