V pátek 31. března vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na ohlášený požár pomocí EPS z PCO Městské policie Chodov na objekt 2. základní školy v Chodově. K zásahu vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1, cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus v čase 09:38 hodin. Po příjezdu na místo jsme informováni hlídkou městské policie o evakuaci žáků a dospělých osob z obou hlavních budov školy. Jednalo se o prověřovací cvičení především uživatelů školy v reakci na automatické vyhlášení evakuace po spuštění EPS ve škole. Naše činnost byla zaměřena na průzkum, vyhledávání pohřešované dospělé osoby a její následnou záchranu, vyhledávání ohniska požáru. Ve škole nehořelo, jen byl vytvořen umělý kouř v jedné z technických místností k aktivaci EPS. Po splnění všech úkolů, bylo cvičení ukončeno. Cílem bylo prověřit činnost a reakce učitelů a vedení školy, a činnost hasičů naší jednotky při požáru ve škole.