V sobotu 7. května vyhlašuje Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje poplach pro naši jednotku na technickou pomoc, otevření uzavřených prostor při nebezpečí z prodlení. K zásahu do ulice ČSA, vyjíždíme s cisternovou automobilovou stříkačku CAS 30 Tatra 815 TERRA v čase 07:23 hodin. Základní informace byla, že se v bytě má nacházet dítě, ke kterému se nemůže nikdo dostat. Po příjezdu na místo zásahu, kde již zasahuje hlídka Policie ČR a hlídka městské policie, zjišťujeme informace, které jsou opačné než prvotní. Dítě je na chodbě domu a nemůže se dostat do bytu, kde se má nacházet jeho matka. Je podezření na zdravotní komplikace. Provádíme násilné otevření bytových dveří. Po otevření se objevuje rozespalá matka dítěte. Matka i dítě jsou v pořádku, a my se po předání místa zásahu policii, vracíme zpět na základnu.