Ve čtvrtek 5. ledna roku vyhlásilo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlásilo poplach naší jednotce na spolupráci se složkami IZS. K zásahu zajištění místa přistání vrtulníku Letecké záchranné služby v ulici Revoluční vyjíždí službu konající družstvo s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 30 T815 TERRA v čase 15:50 hodin. Na místě zajišťujeme místo pro přistání vrtulníku proti vstupu osob a po příletu letecké záchranky provádíme ve spolupráci s posádkou vrtulníku a zdravotnickými záchranáři transport zraněné osoby na palubu vrtulníku W-3A Sokol trupového čísla 0717. 

Na místě spolupracujeme nejen s posádkou vrtulníku CLZS Armády ČR, ale také s posádkami Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje, hlídkami Policie ČR a Městské policie Chodov.