Ve čtvrtek 26. srpna ráno, byl na tísňovou linku TCTV 112 nahlášen požár na stavbě rekonstrukce bazénu Thermal v Karlových Varech. Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje vyhlašuje poplach pro několik jednotek podle požárního poplachového plánu. Na místo je vyslána jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Karlovy Vary s CAS 20 Scania, CAS 20 Scania „Cobra“, CAS 30 T815-7, VEA Toyota Hilux, OA Huyndai IX35, VA VW Caddy krajské ředitelství, jednotka Hasičského záchranného sboru Karlovarského kraje stanice Sokolov s CAS 20 Scania, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Ostrov s CAS 20 MAN, jednotka Sboru dobrovolných hasičů Stará Role s DA, a naše jednotka s cisternovou automobilovou stříkačkou CAS 20 T815 TERRNo1 a automobilovým žebříkem AZ 30 Iveco Magirus. Zároveň na místo míří posádky městské policie Karlovy Vary a hlídky Policie ČR.  

Při výjezdu naší jednotky je chodovská CAS odvolána k jiné události v Chodově a žebřík pokračuje do Karlových Varů. Jako první je na místě jednotka karlovarských hasičů a provádí průzkum místa požáru. Je zjištěno, že došlo k požáru zásobníku na asfalt kdy na zásobníku jsou přidělány tlakové láhve s propan-butanem. Tlakové láhve s plynem nebyly požárem zasaženy. Je provedena rychlá lokalizace požáru a velitel zásahu následně odvolává jednotky , které ještě nejsou na místě, zpět na základnu.