Již třetím rokem uspořádala společnost Magnus Regio a společnost RWE soutěž  Dobrovolní hasiči roku. Do soutěže jsme se, po loňském neúspěchu, přihlásili letos znovu. A vyplatilo se. V oblasti Jih - Západ Čech jsme mezi jednotkami SDH zvítězili. Pro přihlášení jsme zvolili dopravní nehodu s vyproštěním vážně zraněného muže, která se stala 10. října 2012 v Jenišově. Díky tomu, že nás odborná porota vybrala do finálového hlasování, ve kterém rozhodla veřejnost o vítězích, jsme se 5. listopadu vydali na slavnostní vyhlášení do brněnského hotelu Voroněž. Až do samotného vyhlášení jsme přitom neměli tušení, na jakém místě jsme skončili a slova z úst moderátorky nás všechny mile překvapila.


Během předávání cen byl promítán prezentační videoklip, který je sestřihem zásahové činnosti jednotky.

Odměnou za umístění byly tyto ceny:

 

- finanční dar v hodnotě 30 000,- od společnosti RWE

- finanční dar v hodnotě 10 000,- od občanského sdružení Svatý Florián

- poukaz na nákup v hodnotě 10 000,- od společnosti KOUTNÝ PROSTĚJOV

- dárkový balíček od společnosti AGROFERT

 

Děkujeme všem, kteří nás v soutěži podpořili, velmi si podpory vážíme.